poniedziałek, 3 października 2011

Październikowy wieczór poniedziałkowy...

Chciałam Wam powiedzieć, że mamy już październik. Tak, gdyby ktoś nie wiedział;) Ja mam pięć dni wolnych od pracy i tak się wybiłam, że dopiero jak poszukiwałam daty premiery książki zajrzałam do kalendarza i jakież to wielkie oczy zrobiłam:) Bo premiera jest dziś, a książki w sprzedaży jak nie ma, tak nie ma:)

Poza tym, że zupełnie straciłam poczucie czasu i daty powiem, że ja bardzo lubię październik. Nie tylko ze względu na to , że jest to miesiąc moich urodzin, ale wiele dobrych rzeczy wydarzyło się w moim życiu właśnie w październiku:)

I teraz również może okazać się cudowny, gdyż blog Słowa Duże i Małe właśnie zorganizował konkurs, gdzie do wygrania jest książka, autorstwa Elisabeth Flock "Dogonić rozwiane marzenia"Ja skorzystam i zachęcam także Was do wzięcia udziału w konkursie, a nóż spełnią się Wasze marzenia :)  

3 komentarze:

 1. No to na blog zajrzę :) Dawno udziału w konkursie nie brałam.
  A że październik - coż, szybko czas leci! ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Co do czasu - to on biegnie sprintem, inaczej tego nie widzę:) Właśnie teraz uświadomiłam sobie, że mam 4 książki z biblioteki do przeczytania i 40 pozycji z mojej domowej:) Ja tego nie ogarniam, ale za konkurs się zabiorę:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Życzę Ci powodzenia moja droga ;)

  OdpowiedzUsuń